JUBILEUSZ 25-LECIA PRZEDSIĘBIORSTWA KARPOL
75c73348b20de6d972214be60da78674

W dniu 29 listopada 2014 roku w Limanowskim Domu Kultury odbył się jubileusz 25-lecia przedsiębiorstwa KARPOL . Zaproszeni goście z Polski, Bułgarii, Serbii, Chorwacji, Czech, Słowacji i Rumunii bawili się wyśmienicie zarówno przy polskich jak i bałkańskich przebojach.

Właściciel przedsiębiorstwa Karpol Józef Kurek przedstawił historię i okoliczności powstawania firmy za pomocą archiwalnych slajdów, co wzbudziło wielkie zaciekawienie wśród zaproszonych gości. Za pomocą wykresów i wskaźników ekonomicznych pokazano jak rozwijało się przedsiębiorstwo od 1989 do 2014 roku.

W części oficjalnej zostali wyróżnieni i nagrodzeni pracownicy przedsiębiorstwa Karpol, którzy najlepiej wypełniają swe obowiązki oraz wyróżniają się zaangażowaniem.  

Nie zapomniano także o partnerach handlowych i zaprzyjaźnionych z firmą, którym wręczono statuetki wykonane na bazie surowców wykorzystywanych przy produkcji karniszy. Tak jak w przedsiębiorstwie Karpol fundamentem, na którym wyrosła firma było drewno, tak w wykonanych statuetkach podstawowym surowcem również było drewno.

Na zakończenie części oficjalnej pracownicy przygotowali dla właściciela niespodziankę.  Bukiet z 25 róż w barwach Karpolu, wykonany specjalnie na tą okazję obraz olejny oraz napisane życzenia do rymu przypadły do gustu i rozbawiły zarówno obdarowanego  Józefa Kurka jak i zaproszonych gości.

Kliknij ENTER aby wyszukać lub ESC aby zamknąć