Głowna siedziba naszej firmy mieści się w Zamieściu, gmina Tymbark, gdzie znajduje sie biuro firmy oraz park z nowoczesnymi maszynami do obróbki PCV. Firma posiada dwa oddziały: w miejscowości Dobra mieści się zakład obróbki drewna oraz lakiernia proszkowa, w miejscowości Andrychów zlokalizowany jest zakład obróbki metalu i PCV.

Na dzień dzisiejszy mamy dobre kontakty z partnerami z Unii Europejskiej oraz krajami Europy Środkowo-Wschodniej. W przyszłości zamierzamy w większym w znaczącym stopniu być obecni w krajach Europy Zachodniej. Jesteśmy gotowi i zdeterminowani utrzymać dominującą pozycję wśród producentów karniszy i rolet na rynku Europejskim, oraz dostarczać innowacyjne i nowoczesne produkty do stylizacji okien.

Jakość

Naszym celem priorytetowym jest produkcja karniszy i rolet wysokiej jakości. Dążymy do tego, aby spełniały one najwyższe standardy jakościowe, estetyczne oraz użytkowe. Ważnym celem jest także to, aby wystrój okna pozytywnie wpływał na samopoczucie, każdy człowiek pragnie mieć w domu coś niepowtarzalnego, dostosowanego do swoich potrzeb i wymagań.

 Klienci i personel

Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do małych sklepów jak i dużych sieci handlowych. To właśnie z myślą o nich, w naszym przedsiębiorstwie zatrudniamy ludzi przede wszystkim młodych i kreatywnych, którzy znają potrzeby naszych klientów oraz starają się wyznaczać nowe trendy w stylistyce wnętrz naszych domów. Profesjonalna, świetnie wyszkolona kadra oraz konsultanci są do pełnej dyspozycji.

Konkurencja i renoma

Zarówno nasi klienci jak i konkurencja ceni nas za bardzo dobrą jakość naszych produktów oraz atrakcyjne ceny. Z badań rynku wynika, że cieszymy się dobrą renomą wśród klientów i wysoką pozycją na rynku.

Zawsze na przeciw waszym potrzebom

Wykorzystując wzrastającą świadomość ekologiczną i jakościową odbiorców oraz istniejącego na rynku zapotrzebowania na stosunkowo tanie, funkcjonalne i wytrzymałe karnisze oraz rolety, dążymy do umocnienia swoje pozycji na rynku poprzez ciągłe rozszerzanie asortymentu o wszelkie zaprojektowane nowości. Nasze produkty mają specjalnie zaprojektowaną stylistykę opakowania, aby były bardziej atrakcyjne i lepiej widoczne na półce sklepowej. Wprowadzamy zmiany zgodnie z obowiązującą modą i modernizujemy naszą firmę co pozwala nam sprostać wszystkim potrzebom naszych obecnych i przyszłych klientów.

Zapraszamy do współpracy!
Nasz park maszynowy
Kliknij ENTER aby wyszukać lub ESC aby zamknąć