Głowna siedziba naszej firmy mieści się w Zamieściu, gmina Tymbark, gdzie znajduje sie biuro firmy oraz park z nowoczesnymi maszynami do obróbki PCV. Firma posiada dwa oddziały: w miejscowości Dobra mieści się zakład obróbki drewna oraz lakiernia proszkowa, w miejscowości Andrychów zlokalizowany jest zakład obróbki metalu i PCV.

Na dzień dzisiejszy mamy dobre kontakty z partnerami z Unii Europejskiej oraz krajami Europy Środkowo-Wschodniej. W przyszłości zamierzamy w większym w znaczącym stopniu być obecni w krajach Europy Zachodniej. Jesteśmy gotowi i zdeterminowani utrzymać dominującą pozycje wśród producentów karniszy i rolet na rynku Europejskim oraz dostarczać innowacyjne i nowoczesne produkty do stylizacji okien.

Jakość

Naszym celem priorytetowym jest produkcja karniszy i rolet wysokiej jakości. Pragniemy również, aby spełniały one najwyższe standardy jakościowe, estetyczne jak i użytkowe. Równie ważnym celem jest to, aby wystrój okna pozytywnie wpływał na nasze samopoczucie, każdy pragnie mieć w domu coś niepowtarzalnego, dostosowanego do swoich potrzeb i wymagań.

 Klienci i personel

Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do małych sklepów jak i dużych sieci handlowych. To właśnie z myślą o nich, w naszym przedsiębiorstwie zatrudniamy ludzi przede wszystkim młodych i kreatywnych, którzy znają potrzeby naszych klientów oraz starają się wyznaczać nowe trendy w stylistyce wnętrz naszych domów. Profesjonalna, świetnie wyszkolona kadra oraz konsultanci są do pełnej dyspozycji.

Konkurencja i renoma

Zarówno nasi klienci jak i konkurencja ceni nas za bardzo dobrą jakość naszych produktów oraz atrakcyjne ceny. Z badań rynku wynika, że cieszymy się dobrą renomą wśród klientów i wysoką pozycją na rynku.

Zawsze na przeciw waszym potrzebom

Wykorzystując wzrastającą świadomość ekologiczną i jakościową odbiorców oraz istniejącego na rynku zapotrzebowania na stosunkowo tanie, funkcjonalne i wytrzymałe karnisze oraz rolety, dążymy do umocnienia swoje pozycji na rynku poprzez ciągłe rozszerzanie asortymentu o wszelkie zaprojektowane nowości. Nasze produkty mają specjalnie dobraną stylistykę opakowania, aby były bardziej atrakcyjne i lepiej widoczny na półce sklepowej. Wprowadzane zmiany i modernizacja naszej firmy pozwalają nam sprostać wszystkim potrzebom naszych obecnych i przyszłych klientów.

Zapraszamy do współpracy!
Nasz park maszynowy
Kliknij ENTER aby wyszukać lub ESC aby zamknąć